Perły Siódemki

2 marca 2010 r. chłopacy z naszej szkoły wzięli udział w głosowaniu na "PERŁY SIÓDEMKI". Postanowiliśmy w ten sposób uhonorować przedstawicielki płci pięknej z okazji Dnia Kobiet. Rywalizacja była wyjątkowo wyrównana, a o wygranej zdecydowały niewielkie różnice głosów. Wyniki plebiscytu przedstawiliśmy na gali zorganizowanej 8 marca o godz. 10.00 w świetlicy szkolnej. Na uroczystość zaproszone zostały laureatki oraz przedstawicielki wszystkich klas. Każda ze zwyciężczyń otrzymała pamiątkowy dyplom oraz skromny upominek.

Imprezę przygotowali i poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Filip Kamecki i Dawid Piechowiak (2f), a ceremonię uświetniły muzyczne prezentacje Michała Bylicy (1b).

Oto przyznane przez gimnazjalistów tytuły i ich zdobywczynie:
  • PERŁA WŚRÓD PEDAGOGÓW (nauczycielka najlepsza pod każdym względem)
    • - mgr Teresa Kotowicz (nauczycielka religii);

• PERŁY WŚRÓD NAJPIĘKNIJSZYCH (dziewczyny z wyjątkową urodą i wdziękiem)
    • - Katarzyna Górska (1a), Natalia Wujek (2a), Małgorzata Suska (3b);

• PERŁY WŚRÓD OSOBOWOŚCI (dziewczyny z wyjątkowymi pomysłami i ciekawym hobby)
    • - Adrianna Santarek (1f), Natalia Adamczak (2f), Katarzyna Cielecka (3e);

• PERŁY OD SERCA (dziewczyny, które są najlepszymi przyjaciółkami)
    • - Martyna Beyga (1e), Marianna Wcisło (2b), Paulina Wandasiewicz (3g);

• PROMIENNE PERŁY (dziewczyny, które zawsze są uśmiechnięte i mają dobry humor)
    • - Adrianna Zieniewicz (1f), Emilia Perwińska (2c), Natalia Skrzyczewska (3b);

• PERŁY "NA PIĄTKĘ" (dziewczyny, które chętnie pomagają w nauce)
    • - Paulina Lipińska (1e), Katarzyna Sieg (2f), Patrycja Ślęczka (3e);

• PERŁY "NA CZASIE" (dziewczyny wciąż podążające za najnowszymi trendami)
    • - Dominika Peruń (1d), Aleksandra Gorczyca (2c), Joanna Kukla (3b).

Samorząd Uczniowski nagrodził także PERŁĄ WŚRÓD DYREKTORÓW panią dyrektor - Lidię Kocąkę oraz przyznał dwie NAGRODY SPECJALNE. Ich szczęśliwymi posiadaczkami zostały panie: Aldona Łada i Magdalena Wojtyła, którym dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy.

Gratulujemy zwyciężczyniom, a pozostałym przedstawicielkom grona pedagogicznego i dziewczynom życzymy szczęścia w przyszłym roku!

Przedstawiciele SU
Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet