"Wakacyjne wspomnienia" - konkurs fotograficzny

Od 23 do 27 października 2009 r. w naszej szkole odbył się konkurs na najciekawsze wakacyjne zdjęcie. Uczniowie i nauczyciele mogli oddać głos na fotografię, która szczególnie przyciągnęła ich uwagę. Wszyscy bardzo chętnie powracali do letnich wspomnień, miejsc i sytuacji. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, o czym świadczy liczba głosujących -

Największe uznanie zdobyło zdjęcie nr 16, które zajęło miejsce pierwsze. Na drugim miejscu znalazła się fotka nr 6, a na trzecim nr 17. Autorami zwycięskich zdjęć są:

• Daria Kozłowska zdjęcie pt: "Co by tu zjeść??? " - miejsce pierwsze i 65 głosów.
  • p. Ewa Szafranowska zdjęcie pt: "Pranie czy kolacja???" - miejsce drugie i 53 głosy.
  • Maja Śliwa zdjęcie pt: "Sianożęty" - miejsce trzecie i 52 głosy.
  • p. Beata Czerkawska zdjęcie pt: "W owsie mak - Owsiak", p. Elżbieta Nowacka zdjęcie pt: "Autostopowicz", Paulina Mazgaj zdjęcie pt: "UFO ???" miejsce czwarte 42 głosy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Joanna Zając IIc
Paulina Tarwacka IIc