OMNIBUS - Międzyszkolny Konkurs Ogólnowiedzowy

Nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Ogólnowiedzowym OMNIBUS, zorganizowanym przez Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze.

Od października 2009 r. do kwietnia 2010 r. gimnazjaliści za pośrednictwem Internetu odpowiadali na pytania z różnych dziedzin wiedzy. W sumie mogli zdobyć 72 punkty. Oceniana była również szybkość nadsyłania odpowiedzi.

Wszyscy uczestnicy wykazali się umiejętnościami wyszukiwania i selekcjonowania wiadomości oraz wielką wytrwałością.

Uroczyste zakończenie konkursu połączone z wręczeniem nagród i upominków odbyło się 26 kwietnia o godz. 10.00 w siedzibie szkoły.

W III edycji wyróżnione zostały 3 uczennice: Emilia Dutka (3b), Mariam Aissaoui (3b) i Dorota Burka (2f), które otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.
OMNIBUS - Międzyszkolny Konkurs Ogólnowiedzowy OMNIBUS - Międzyszkolny Konkurs Ogólnowiedzowy OMNIBUS - Międzyszkolny Konkurs Ogólnowiedzowy
OMNIBUS - Międzyszkolny Konkurs Ogólnowiedzowy