Sprawozdanie z akcji WALENTYNKI W "SIÓDEMCE" - 15.02.2010.

WALENTYNKI

Od 8 do 12 lutego za pośrednictwem szkolnej poczty uczniowie mogli wysłać życzenia do swoich sympatii. Skrzynka na kartki wystawiona była w łączniku Miłosne listy adresaci otrzymali 15.02.2010. W tym dniu działało również stoisko z walentynkowymi wróżbami. Za jedyne 50 groszy można było kupić rurkę i dowiedzieć się, co przyniesie los! Uczniowie wchodzący do szkoły otrzymywali ponumerowane serduszka i przyklejali sobie w widocznym miejscu. Celem zabawy było odszukanie osoby z takim samym kotylionem św. Walentego i wspólne zgłoszenie się po niespodziankę do biblioteki szkolnej. Trzy pierwsze pary otrzymały nagrody główne oraz zaproszenie na Turniej "Miłość niejedno ma imię" do świetlicy szkolnej.

WALENTYNKI WALENTYNKI WALENTYNKI