Wolontariat w G7 - wystawa

Posumowaniem Tygodnia Wolontariatu w Siódemce była wystawa zdjęć z akcji podejmowanych przez naszych wolontariuszy w I semestrze roku szkolnego 2009/2010. W holu szkolnym zaprezentowane zostały fotografie wraz z opisem akcji charytatywnych na rzecz zielonogórskiego hospicjum, Banku Żywności, Apostolatu Emigracyjnego oraz Inicjatywy dla Zwierząt. Znalazł sie tam również fotoreportaż z zajęć prowadzonych przez szkolne koło PCK w przedszkolu "Jacek i Agatka" w Zielonej Górze oraz fotorelacja z obchodów 20 - lecia Konwencji Praw Dziecka w ramach programu UNiCEF "Szkoła z prawami dziecka". Celem wystawy była zaprezentowanie działań szkolnych wolontariuszy wszystkim uczniom w szkole , wyróżnienie ich aktywności i zachęcenie w ten sposób innych do działań wolontaryjnych.
Wolontariat w G7 - wystawa Wolontariat w G7 - wystawa Wolontariat w G7 - wystawa