Konkurs można wygrać - 3 a na wycieczce!!!

3a na wycieczceMaj to czas wycieczek szkolnych. Dzięki wygranej w konkursie "Nasza klasa w obiektywie" także my, trzecioklasiści z Gimnazjum Nr 7 w Zielonej Górze mieliśmy możliwość wyjazdu. Przez ostatnie miesiące ciężko pracowaliśmy, więc odpoczynek był nam potrzebny.

Program wycieczki przez północne strony Polski był bardzo bogaty. Nasza trasa wiodła przez Toruń, Hel, Trójmiasto oraz Malbork. W każdym z tych miejsc przyjemnie spędziliśmy czas, dowiadując się wielu ciekawych rzeczy. Szczególnie spodobało nam się Akwarium Gdyńskie, Stare Miasto w Gdańsku oraz spacer po sopockim molo. Jednak równie dobrze bawiliśmy się w naszym ośrodku w Chłapowie koło Władysławowa.

Bilard, karciane rozgrywki, siatkówka. Nocna wyprawa z pochodniami nad Bałtyk. Wszystkie te magiczne i całkiem zwyczajne chwile budowały cudowną atmosferę pełną życzliwości i przyjaźni. Było tak, jakbyśmy poznawali się na nowo, a wspólne spędzanie czasu przychodziło nam naturalnie.

Wycieczka okazała się sukcesem. Wróciliśmy do swoich domów nie tylko z kolorowymi zdjęciami i pamiątkami, lecz także z nowym spojrzeniem na drugiego człowieka, z którym dzielimy szkolną ławkę.
3a na wycieczce 3a na wycieczce 3a na wycieczce