Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy klasy 3f

Wycieczka do Warszawy W dniach 26-28.10.09 r. odbyła się wycieczka do Warszawy klasy 3f. Czekaliśmy na taki wyjazd bardzo długo. Wielu z nas nigdy nie było w stolicy. Wycieczkę zorganizował nasz wychowawca Tomasz Kaźmierczak. Środkiem lokomocji był pociąg. Już to było dla nas super atrakcją (no może poza godziną wyjazdu, 4.54). Zakwaterowani byliśmy w hostelu na Starym Mieście, w samym centrum Warszawy. W ciągu trzech dni pobytu udało nam się odwiedzić wszystkie najważniejsze miejsca stolicy, z Zamkiem Królewskim, Łazienkami i Wilanowem na czele. Byliśmy również w Muzeum Powstania Warszawskiego, na szczycie Pałacu Kultury i Nauki spacerowaliśmy po Starym Mieście, Krakowskim Przedmieściu (gdzie widzieliśmy Pałac Prezydencki) oraz Nowym Świecie. Po mieście przemieszczaliśmy się tramwajami, autobusami i metrem.

Z wycieczki nie zapomnimy nocnej panoramy stolicy, wielkomiejskiej atmosfery i wszystkich przygód podczas całej wycieczki.

Cały nasz wyjazd był wyjątkowy i szkoda, że to już trzecia klasa i chyba ostatnia wycieczka...

P.S. Podziękowania dla wszystkich czterech opiekunów wycieczki.

Uczniowie klasy 3f

Wycieczka do Warszawy Wycieczka do Warszawy Wycieczka do Warszawy