Rok szkolny 2001/2002

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2001/2002

Galeria zdjęć


"Święto Strzeleckie" Winobranie 2001

  • II miejsce - dyr. Jerzy Marcinkiewicz w kategorii dyrektorów szkół
  • IV miejsce - Maciej Stefaniak
  • V miejsce - Dominik Majchrzak
  • VI miejsce - Maciej Pawłowski

Katarzyna Kamińska zajęła III miejsce w II Wojewódzkim Konkursie na Felieton Prasowy, zorganizowanym pod patronatem Gazety Lubuskiej. Felieton Kasi nosi tytuł "Idealny produkt" i jest obrazem idealnego dziecka, takiego, jakiego życzy sobie wielu rodziców, ale przedstawionym z ironicznym dystansem.
 


Joanna Łuniewicz otrzymała wyróżnieniena V Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej
 


Joanna Plaszczyk i Sandra Delong otrzymały wyróżnienie w miejskim finale Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego 
 


Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

  • laureat - Karol Piczak
  • finaliści - Kamila Szklarz, Piotr Kucharczyk

Agnieszka Wałejko - uczestniczka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego
 


III miejsce w zespołowym Turnieju Matematycznym "Rogata Matematyka"

  • Patrycja Podgórska
  • Piotr Kucharczyk
  • KarolPiczak

Konkurs Międzyszkolny "Dziedzictwo Prymasa Tysiąclecia"

  • I miejsce - Małgorzata Piłat
  • V miejsce - Angelika Barczak

Kamil Turewicz - VII miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Biblijnym
 


Międzyszkolny konkurs plastyczny "Impresje na temat krajów niemiecko i anglojęzycznych"

  • I miejsce - Mieszko Simiński
  • III miejsce - Martyna Michalska
  • wyróżnienie - Natalia Warsicka

III miejsce zespołu w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach
 


Maciej Kurczewski - II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Komputerowych Młodzieży Szkolnej LOK
 


Certyfikat Humoru dla kabaretu "SPOCENI W LODÓWCE" w Lidze Kabaretów Szkół Zielonogórskich
 


Wyróżnienie dla teatru szkolnego "BANIALUKI" na Festiwalu Małych Form Teatralnych
 


"Śpiewające Anioły" - zespół szkolny, który swoimi występami wzbogacał imprezy patriotyczne i religijne.
Zespół brał udział w VIII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Członkowie zespołu: Angelika Barczak (gitara, organy), Marzena Marszalik, Dorota Ziółek, Małgorzata Piłat, Sylwia Litwinowicz, Marta Pala, Emilia Masłej (gitara), Agnieszka Nowak, Anna Wojciechowska, Karolina Bibik, Patrycja Podgórska, Kasia Zielonka, Sabina Rzeźniewska, Martyna Michalak, Marta Wankiewicz, Dorota Masłej, Magda Ziółek, Katarzyna Tracz (skrzypce), Joanna Rogala.

"Prymas w Komańczy" obrazek sceniczny z życia Ks. Prymasa Tysiąclecia odgrywany przez uczniów z okazji wizyty Ks. Bpa Adama Dyczkowskiego w naszej szkole. 15.09.2001 młodzież odegrała tę sztukę na Ogólnopolskim Sympozjum dla nauczycieli, które odbyło się na Uniwersytecie Zielonogórskim na zaproszenie Ogólnopolskich "Warsztatów w Drodze" i Duszpasterstwa Nauczycieli.
 


Lubuska Olimpiada Młodzieży - GIMNAZJADA

  • I miejsce unihokej - chłopcy; III miejsce w zawodach rejonowych
  • I miejsce badminton - dziewczęta; II miejsce w zawodach rejonowych
  • II miejsce badminton - chłopcy
  • III miejsce piłka ręczna - chłopcy
  • III miejsce drużynowe Mistrzostwa Miasta w Lekkiej Atletyce dziewcząt
  • IV miejsce koszykówka - chłopcy
  • V miejsce siatkówka - chłopcy
  • V miejsce szachy

Halowe Mistrzostwa Zielonej Góry w lekkoatletyce

  • II miejsce - Bartosz Wróbel - pchnięcie piłką lekarską
  • III miejsce - Dawid Bryćko - pchnięcie piłką lekarską
  • III miejsce - Dorota Liberadzka - bieg na 40 m
  • III miejsce - Patrycja Dziechciarz - pchnięcie piłką lekarską
Pokaż  
Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze
65-552 Zielona Góra,
ul. Zachodnia 63
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2000/01 - 2004/05 Rok szkolny 2001/2002