Rok szkolny 2006/2007

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2006/2007

Galeria zdjęć


Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2006/2007

  • Beata Druszcz - kl. III a

Międzynarodowy Konkurs - KANGUR MATEMATYCZNY

  • bardzo dobry wynik - Anna Macioszek - kl. II b (nagroda - wycieczka do Parku Rozrywki Babelsberg)
  • wyróżnienie - Beata Druszcz - kl. III a
  • wyróżnienie - Kamil Podsiadło - kl. III a
  • wyróżnienie - Damian Szygenda - kl. I a
  • wyróżnienie - Maciej Sarnowski - kl. I a
  • wyróżnienie - Filip Toruń - kl. I a
  • wyróżnienie - Joanna Stadnik - kl. I a

II Europejski Przegląd Szkolny "Szkoła z pasją"
pod patronatem Wiceprezydenta Miasta Wrocławia i Dolnośląskiego Kuratora Oświaty
zorganizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Miłośników Nauki i Kultury PROGRESSIO przy współpracy Działem Współpracy z Zagranicą Uniwersytetu Wrocławskiego i Centrum Informacji UNESCO Uniwersytetu Wrocławskiego

  • II miejsce w kategorii gimnazjów - Beata Druszcz i Monika Wasilewska - kl. III a

Finalistka Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego LWIĄTKO

  • Agata Czerwińska - kl. III c

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Poezji I Prozy Frankofońskiej

  • Nicole Babiak - kl. III e

Finalista IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów

  • Konrad Stawiski - kl. III e

Finalistka Ogólnopolskich eliminacji do XXI Międzynarodowych Gier Logicznych i Matematycznych

  • Beata Druszcz - kl. III a

XXIII Ogólnopolski Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
zorganizowany przez Gimnazjum nr 2 w Słupsku

  • wyróżnienie - Joanna Kaźmierczak - kl. III d

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-Planeta"

  • wyróżnienie - Franciszek Bydałek - kl. III c
  • wyróżnienie - Destina Sławińska - kl. III d
  • wyróżnienie - Artur Arsen - kl. III e
  • wyróżnienie - Magdalena Ciszak - kl. III d
  • wyróżnienie - Joanna Kaźmierczak - kl. III d
  • wyróżnienie - Maciej Wojciechowski - kl. III c
  • wyróżnienie w kategorii prac plastycznych - Katarzyna Kempka - kl. I c
  • wyróżnienie w kategorii prac plastycznych - Karolina Piwowarczyk - kl. I c
  • wyróżnienie w kategorii prac plastycznych - Daniel Musiał - kl. I c

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "FOX 2007"

  • laureatka - Monika Madej - kl. II b
  • wyróżnienie - Alicja Bielawska - kl. II b
  • wyróżnienie - Weronika Sojka - kl. II b

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

  • laureatka (II miejsce w ogólnej klasyfikacji) - Magdalena Sidor - kl. III c
  • finalistka - Joanna Kaźmierczak - kl. III d
  • finalistka - Karolina Piotrowska - kl. III f

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

  • Agata Czerwińska - kl. III c
  • Konrad Stawiski - kl. III e

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Historii

  • Franciszek Bydałek - kl. III c

VI edycja Wojewódzkiego Konkursu na Felieton Prasowy
zorganizowana przez SP-21, Gimnazjum nr 8 i ,,Gazetę Lubuską"

  • wyróżnienie - Beata Druszcz - kl. III a
  • wyróżnienie - Magdalena Sidor - kl. III c

Lubuski Konkurs Recytatorski
zorganizowany przez Zielonogórski Ośrodek Kultury

  • wyróżnienie - Joanna Kaźmierczak - kl. III d
  • wyróżnienie - Olga Ucińska - kl. III d

Laureaci Lubuskiego Dziecięcego i Młodzieżowego Festiwalu Piosenki

  • SZALONY DUET w składzie Maciej Moszyński i Piotr Lipowicz - kl. III c

V Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy "Rogata Matematyka"

  • II miejsce - Filip Rujna - kl. III a
  • V miejsce - Beata Druszcz - kl. III a

WYNIKI DRUŻYNOWE

  • VI miejsce: Zielona Góra Gimnazjum nr 7 - Filip Rujna, Beata Druszcz, Kamil Podsiadło

Turniej Mistrzów KMM Pitagoras

KLASY I

  • I miejsce - Joanna Stadnik - kl. I a
  • II miejsce - Daniel Trzciński - kl. I a

KLASY II

  • I miejsce - Anna Macioszek - kl. II b

Zespołowe Turnieje Matematyczne KMM Pitagoras

KLASY I

  • III miejsce - zespół SILNIA

KLASY II

  • I miejsce - zespół SPIRALA

Laureatka V Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Jana Pawła II

  • Olga Ucińska - kl. III d

Konkurs Poetycki "W poszukiwaniu straconego czasu..."
zorganizowany przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze

  • II miejsce - Ksenia Żółkiewska - kl. III f
  • wyróżnienie - Klaudia Wasiuta - kl. III f
  • wyróżnienie - Joanna Kaźmierczak - kl. III d

IV Wiosenny Konkurs Ortograficzny
zorganizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze

  • III miejsce - Anna Macioszek - kl. II b
  • wyróżnienie - Olga Ucińska - kl. III d

XI Konkurs Poetycki "Ja i mój świat"
zorganizowany przez Zarząd Regionu Lubuskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze

  • wyróżnienie - Weronika Sojka - kl. II b
  • wyróżnienie - Monika Zalas - kl. I d
  • wyróżnienie - Sandra Stempniewska - kl. II e
  • wyróżnienie - Ksenia Żółkiewska - kl. III f

Najlepszy wynik w szkole egzaminu gimnazjalnego 2007 - 97 pkt.

  • Daniel Matysik - kl. III e

Wiosna bez płomieni - konkurs plastyczny

  • I miejsce - Agnieszka Dobroczyńska - kl. I b
  • II miejsce - Katarzyna Kamińska - kl. I b
  • III miejsce - Łukasz Pegza - kl. I e

Laureatki Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów Amatorskich - 2007

  • Karolina Jędrej - kl. III b
  • Alicja Morawska - kl. III b

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Piotr Stefaniak - kl. III e

  • 1 miejsce (debel) - Międzynarodowy turniej Kadetów Europejskiej Federacji Tenisowej - Budapeszt 2007
  • 1 miejsce (debel) - Międzynarodowy turniej Kadetów rangi 3 - Radom 2007
  • 1 miejsce (debel) - Międzynarodowy turniej Kadetów rangi 2 - Zabrze 2007
  • 3 miejsce (debel) - Halowe Mistrzostwa Polski w deblu (2006)

Mistrzostwa Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej

  • Aleksandra Hałambiec - kl. III e

  • III miejsce w klasyfikacji generalnej Współzawodnictwa Sportowego Szkół Gimnazjalnych w roku szkolnym 2006/2007
  • badminton - I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta
  • badminton - IV miejsce dziewcząt w Półfinale Wojewódzkim
  • unihokej - I miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta
  • unihokej - V miejsce chłopców w Półfinale Wojewódzkim
  • piłka nożna - II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta
  • piłka koszykowa - III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta
  • piłka koszykowa - III miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta
  • piłka ręczna - III miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Miasta
  • piłka ręczna - III miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta
  • tenis stołowy - III miejsce chłopców w Mistrzostwach Miasta

    Lekka atletyka

  • indywidualne biegi przełajowe - I miejsce chłopców
  • sztafetowe biegi przełajowe - II miejsce
  • Mistrzostwa Miasta Juniorów Młodszych - III miejsce dziewcząt
Pokaż  
Galeria zdjęć 2006/2007

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze
65-552 Zielona Góra,
ul. Zachodnia 63
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2005/06 - 2009/10 Rok szkolny 2006/2007