Rok szkolny 2007/2008

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2007/2008

Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2007/2008

  • Joanna Jankowska - kl. III e

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2007/2008

  • Emilia Dutka - kl. I b - 5,93
  • Alicja Bielawska - kl. III b - 5,88
  • Michał Literski - kl. II b - 5,71

Najlepszy wynik w szkole egzaminu gimnazjalnego 2008 - 93 pkt.

  • Monika Madej - kl. III b
  • Joanna Jankowska - kl. III e

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

  • Joanna Stadnik - kl. II a

Laureatki Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

  • Alicja Bielawska - kl. III b
  • Joanna Jankowska - kl. III e

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

  • Anna Macioszek - kl. III b

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Biologii

  • Joanna Jankowska - kl. III e

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego ENERGIA DLA ZIEMI

  • Patrycja Borowska - kl. III e

Konkurs wiedzy "Zielona Góra bez tajemnic. Historia i współczesność"

  • I miejsce - Joanna Jankowska - kl. III e
  • II miejsce - Monika Ambroziak - kl. II d

X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

  • I miejsce - Karolina Lisowska - kl. II d

Konkurs Poezji Angielskiej ,,Coloured leaves"
organizator - II Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze

  • I miejsce - Monika Madej - kl. III b

Polsko-niemiecki konkurs fotograficzny "Dwa zielone miasta"

  • II miejsce - Pamela Gusztaf - kl. III e

Ogólnopolski Konkurs "Moje pierwsze wiersze"
organizator - Wydawnictwo Edukacyjne "WIKING"

  • laureat - Tomek Szóstak - kl. III e

XI Ogólnopolski Konkurs Poetycki pt. "Ja i mój świat"
organizator - TPD w Warszawie

  • wyróżnienie - Weronika Sojka - kl. III b

Ogólnopolski Konkurs poetycki dla gimnazjalistów "Miłość niejedno ma imię"
organizator - Zielonogórski Ośrodek Kultury i Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze

  • wyróżnienie - Weronika Sojka - kl. III b

II Konkurs poetycki "O pióro Asnyka"
organizator - Gimnazjum nr 2 w Zielonej Górze

  • laureat - Tomek Szóstak - kl. III e

Konkurs literacki "Baju, baju" na najpiękniejszą bajkę pozbawioną elementów przemocy
organizator - Gimnazjum nr 7 w Zielonej Górze

  • laureatka - Karolina Chabier - kl. II d
  • wyróżnienie - Kinga Kollat - kl. I b

Konkurs nt. kultury krajów angielskiego obszaru językowego
organizator - III Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze

  • I miejsce - Monika Madej - kl. III b
  • V miejsce - Martha Dutka - kl. III b
  • VII miejsce - Karolina Herman - kl. III b
  • X miejsce - Joanna Arczykowska - kl. II b
  • X miejsce - Michał Literski - kl. II b

Turniej Mistrzów KMM Pitagoras

KLASY II

  • I miejsce - Joanna Stadnik - kl. II a

KLASY III

  • I miejsce - Anna Macioszek - kl. III b

Międzynarodowy Konkurs - KANGUR MATEMATYCZNY

  • bardzo dobry wynik - Anna Macioszek - kl. III b
  • wyróżnienie - Joanna Stadnik - kl. II a
  • wyróżnienie - Alicja Bielawska - kl. III b
  • wyróżnienie - Filip Toruń - kl. II a
  • wyróżnienie - Damian Szygenda - kl. II a

Finalista Konkursu Języka Niemieckiego DEUTSCHMEISTER

  • Daniel Bock - kl. II c

V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów - etap wojewódzki

  • Piotr Winnicki - kl. I a
  • Konrad Zierek - kl. I a

Mistrzyni Świata w Rock'n'Rollu sportowym 
Wicemistrzyni Polski - 2008

  • Dominika Wilińska - kl. III c

Ogólnopolski Konkurs MIX z języka angielskiego
organizator - Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

KLASY I

  • X miejsce - Emilia Dutka - kl. I b
  • XVmiejsce - Cezary Nosewicz - kl. I b

KLASY II

  • VIII miejsce - Michał Literski - kl. II b

KLASY III

  • VIII miejsce - Martha Dutka - kl. III b
  • IX miejsce - Monika Madej - kl. III b
  • XII miejsce - Karolina Herman - kl. III b
  • XV miejsce - Weronika Sojka - kl. III b

Wiosna bez płomieni - konkurs plastyczny
organizator Nadleśnictwo w Zielonej Górze

  • I miejsce - Aleksandra Trojan - kl. I b
  • II miejsce - Anna Zborowska - kl. III e
  • III miejsce - Kinga Kollat - kl. I b

Konkurs biologiczny MEDUZA
organizator - VII Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze

  • I miejsce - Tomasz Szóstak - kl. III e
  • I miejsce - Paulina Borzem - kl. III c
  • III miejsce - Marcin Urbanowicz - kl. III a

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

  • Joanna Jankowska - kl. III e
  • Agata Szwarc - kl. III a
  • Joanna Staniszewska - kl. III c
  • Alicja Bielawska - kl. III b
  • Paulina Borzem - kl. III c
  • Edyta Powałowska - kl. III a
  • Matha Dutka - kl. III e
  • Katarzyna Taniewska - kl. III e
  • Artur Fryta - kl. III b
  • Tomasz Szóstak - kl. III e
  • Małgorzata Jach - kl. III c
  • Joanna Baran - kl. III b

Wyróżnione prace indywidualne:

  • Sandra Dworak - kl. II d
  • Weronika Sojka - kl. III b
  • Katarzyna Kempka - kl. II c

WYNIKI ROZGRYWEK SPORTOWYCH

  • badminton - chłopców miejsce: 3
  • badminton - dziewcząt miejsce: 4
  • koszykówka - chłopców miejsce: 5
  • koszykówka - dziewcząt miejsce: 4
  • gimnazjalna liga lekkoatletyczna - chłopców miejsce: 5
  • gimnazjalna liga lekkoatletyczna - dziewcząt miejsce: 5
  • halowe mistrzostwa - chłopców miejsce: 7
  • halowe mistrzostwa - dziewcząt miejsce: 4
  • indywidualne biegi przełajowe - chłopców miejsce:
  • indywidualne biegi przełajowe - dziewcząt miejsce: 7
  • indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce - junior młodszy - chłopców miejsce: 6
  • indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce - junior młodszy - dziewcząt miejsce: 2
  • indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce - młodzik - chłopców miejsce: 5
  • indywidualne mistrzostwa w lekkiej atletyce - młodzik - dziewcząt miejsce: 5
  • sztafetowe biegi przełajowe - chłopców miejsce: 7
  • sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt miejsce: 6
  • piłka nożna - chłopców miejsce: 5
  • piłka nożna - dziewcząt miejsce: 7
  • piłka ręczna - chłopców miejsce: 5
  • piłka ręczna - dziewcząt miejsce: 2
  • piłka siatkowa - chłopców miejsce: 4
  • piłka siatkowa - dziewcząt miejsce: 5
  • szachy - dziewcząt miejsce: 6
  • tenis stołowy - chłopców miejsce: 2
  • tenis stołowy - dziewcząt miejsce: 4
  • unihokej - chłopców miejsce: 5

Pokaż  
Galeria zdjęć 2007/2008

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze
65-552 Zielona Góra,
ul. Zachodnia 63
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2005/06 - 2009/10 Rok szkolny 2007/2008