Rok szkolny 2008/2009

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2008/2009

Podziękowanie
Galeria zdjęć
Zakończenie roku szkolnego 2008/2009


Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2008/2009

  • Joanna Stadnik - kl. III a

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2008/2009

  • Michał Literski - kl. III b - 5,87
  • Emilia Dutka - kl. II b - 5,86
  • Joanna Stadnik - kl. III a - 5,80

Najlepszy wynik w szkole egzaminu gimnazjalnego 2009 - 94 pkt.

  • Joanna Stadnik - kl. III a

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki

  • Joanna Stadnik - kl. III a (I miejsce w województwie)

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

  • Joanna Stadnik - kl. III a

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Chemii

  • Joanna Stadnik - kl. III a

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki

  • Daniel Trzciński - kl. III a

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

  • Emilia Dutka - kl. II b (I miejsce w województwie)

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Historii

  • Michał Literski - kl. III b

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii

  • Michał Literski - kl. III b

Konkurs fotograficzny "Nasze miasto"
organizator - Bank Żywności w Zielonej Górze i Towarzystwo Integracji Społecznej

  • I miejsce - Katarzyna Kempka - kl. III c
  • III miejsce - Kalina Piwowarczyk - kl. III c

Konkurs fotograficzny "Pejzaże zimowe Gminy Kożuchów"
organizator - Burmistrz Kożuchowa

  • II miejsce - Kalina Piwowarczyk - kl. III c

VII Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II
organizator - Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze

  • laureatka - Karolina Lisowska - kl. III d
  • wyróżnienie - Kinga Miłosz - kl. III d

Turniej Jednego Wiersza
organizator - Zielonogórski Ośrodek Kultury w Zielonej Górze

  • wyróżnienie - Joanna Kukla - kl. II b
  • wyróżnienie - Kamila Majka - kl. I b

Ogólnopolski Konkurs poświęcony Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II
"Pontyfikat zapisany w naszych myślach, sercach i pamięci..."
organizator - Sekcja Krajowa Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność"

  • laureatka - Emilia Dutka - kl. II b

II Ogólnopolski Konkurs "Moje pierwsze wiersze"
organizator - Wydawnictwa Edukacyjne "WIKING"

  • laureatka - Monika Zalas - kl. III d

VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów - etap wojewódzki

  • Kamil Szczepański - kl. III a
  • Piotr Winnicki - kl. II a
  • Konrad Zierek - kl. II a

Turniej Mistrzów KMM Pitagoras

  • III miejsce - Joanna Stadnik - kl. III a

Międzynarodowy Konkurs - KANGUR MATEMATYCZNY

  • wyróżnienie - Michał Mocek - kl. III a
  • wyróżnienie - Joanna Stadnik - kl. III a
  • wyróżnienie - Maciej Sarnowski - kl. III a
  • wyróżnienie - Daniel Trzciński - kl. III a
  • wyróżnienie - Dariusz Galiński - kl. III a
  • wyróżnienie - Urszula Zaleska - kl. I b
  • wyróżnienie - Filip Kamenc - kl. I f

I Międzygimnazjalny Konkurs Poetycki
organizator - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Świebodzinie

  • II miejsce - Aleksandra Wieczorek - kl. III c
  • III miejsce - Weronika Puna - kl. III b
  • wyróżnienie - Karolina Stankiewicz - kl. II c
  • wyróżnienie - Ewelina Czaplińska - kl. II g

Konkurs poetycki gimnazjalistów "Miłość niejedno ma imię"
organizatorzy - Zielonogórski Ośrodek Kultury i Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze

  • Iaureatka - Monika Zalas - kl. III d
  • Iaureatka - Karolina Stankiewicz - kl. II c
  • Iaureatka - Maria Gowin - kl. II g
  • wyróżnienie - Aleksandra Wieczorek - kl. III c
  • wyróżnienie - Weronika Puna - kl. III b

Wojewódzki Konkurs upamiętniający 90. rocznicę Powstania Wielkopolskiego.
organizatorzy - Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego i Kuratorium Oświaty

  • I miejsce - Aleksandra Niparko - kl. III a

Finał miejski Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
organizator - Zielonogórski Ośrodek Kultury

  • wyróżnienie - Karolina Lisowska - kl. III d

XXV Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
organizator - Gimnazjum nr 2 im. Ks. Jana Twardowskiego w Słupsku

  • laureatka - Monika Zalas - kl. III d
  • laureatka - Aleksandra Wieczorek - kl. III c

Konkurs poetycki "W poszukiwaniu straconego czasu" - III edycja
organizator - Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze

  • laureatka - Monika Zalas - kl. III d
  • laureatka - Aleksandra Wieczorek - kl. III c
  • laureatka - Weronika Puna - kl. III b
  • laureatka - Kamila Majka - kl. I b
  • finalistka - Karolina Stankiewicz - kl. II c
  • finalistka - Maria Gowin - kl. II g
  • finalistka - Agnieszka Dobroczyńska - kl. III b
  • finalistka - Ewelina Czaplińska - kl. II g

Konkurs plastyczny na logo polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej
organizator - Regionalne Centrum Informacji Europejskiej (RCIE) w Zielonej Górze

  • wyróżnienie - Filip Kamecki - kl. I f

VI Wiosenny Konkurs Ortograficzny
organizator - Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze

  • Katarzyna Bzowa - kl. II c - finalistka
  • Michalina Gadomska - kl. II c - finalistka
  • Agnieszka Kłos - kl. II e - finalistka
  • Katarzyna Sieg - kl. I f - finalistka
  • Michał Rzepka - kl. I c - finalista

Konkurs na najpiękniejszą bajkę "Baju, baju" - edycja trzecia
organizator - Gimnazjum nr 7 w Zielonej Górze

  • laureatka - Karolina Chabier - kl. III d

V Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Sztuki Epistolarnej "Ludzie listy piszą"
organizator - Gimnazjum nr 3 im. Józefa Chełmońskiego w Zielonej Górze

  • laureatka (I miejsce wśród gimnazjalistów) - Kamila Majka - kl. I b
  • laureatka - Barbara Jasińska - kl. I b

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

  • II miejsce w woj. lubuskim - Olga Stefańska - kl. II c (kategoria: test konkursowy)
  • II miejsce w woj. lubuskim - Katarzyna Kempka - kl. III c
    (kategoria:prace indywidualne nt. "Środowisko wodne w Polsce - uroki i zagrożenia")
  • Wyróżnienia:
    • Aleksandra Niparko - kl. III a
    • Katarzyna Bzowa - kl. II c
    • Karolina Zarzycka - kl. II c
    • Grzegorz Ostrowski - kl. III b
    • Natalia Skrzyczewska - kl. II b
    • Kalina Piwowarczyk - kl. III c
    • Mariusz Pihan - kl. III d
    • Dorota Burka - kl. I f
    • Konrad Zierek - kl. II a
    • Magdalena Poźniak - kl. II c
    • Aleksandra Wieczorek - kl. III d
    • Weronika Starosta - kl. III b
    • Daniel Bartosik - kl. II a

Ogólnopolski Konkurs MIX z języka angielskiego
organizator - Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

KLASY I

  • VI miejsce - Joanna Wielogórska - kl. I e
  • VIII miejsce - Agata Wielogórska - kl. I e

KLASY II

  • VII miejsce - Emilia Dutka - kl. II b
  • XIV miejsce - Dominika Kubiak - kl. II b

KLASY III

  • XIII miejsce - Michał Literski - kl. III b
  • XIV miejsce - Joanna Arczykowska - kl. III b

Rejonowe Mistrzostwa Ratownicze PCK
organizator - Zarząd Rejonowy PCK w Zielonej Górze

  • I miejsce: Joanna Zając - kl. I c , Michał Paprotny - kl. III b

Okregowe Mistrzostwa Ratownicze PCK
organizator - Lubuski Zarząd Okręgowy PCK w Zielonej Górze

  • I miejsce: Joanna Zając - kl. I c , Michał Paprotny - kl. III b

Okregowe Mistrzostwa Ratownicze PCK
organizator -Gimnazjum nr 2 w Zielonej Górze

  • laureaci - Karolina Mazurkiewicz, Hanna Soszyńska, Daria Nowickia, Lena Bąk i Bartek Lemański - kl. 1 d
  • wyróżnienie - Piotr Zegzuła, Józefina Kłósek, Tomasz Leissa, Szymon Cichoń - kl. 1 d
  • wyróżnienie - Maciej Boniakowski, Patrycja Gauza, Damian Banasiewicz- kl. II d

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

  • Badminton - chłopców: miejsce 5
  • Badminton - dziewcząt: miejsce 2
  • Koszykówka - chłopców: miejsce 6
  • Koszykówka - dziewcząt: miejsce 3
  • Gimnazjalna Liga Lekkoatletyczna - chłopców: miejsce 2
  • Gimnazjalna Liga Lekkoatletyczna - dziewcząt: miejsce 4
  • Indywidualne Biegi Przełajowe - chłopców: miejsce 6
  • Indywidualne Biegi Przełajowe - dziewcząt: miejsce 8
  • Indywidualne Mistrzostwa Miasta - chłopców: miejsce 6
  • Indywidualne Mistrzostwa Miasta - dziewcząt: miejsce 6
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewcząt: miejsce 2
  • Piłka nożna - chłopców: miejsce 4
  • Piłka nożna - dziewcząt: miejsce l
  • Piłka ręczna - chłopców: miejsce 2
  • Piłka ręczna - dziewcząt: miejsce 2
  • Piłka siatkowa - chłopców: miejsce 4
  • Piłka siatkowa - dziewcząt: miejsce 2
  • Tenis stołowy - chłopców: miejsce 4
  • Tenis stołowy - dziewcząt: miejsce 2
  • Unihokej - chłopców: miejsce 8
  • Unihokej - dziewcząt: miejsce 3

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze
65-552 Zielona Góra,
ul. Zachodnia 63
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2005/06 - 2009/10 Rok szkolny 2008/2009