Rok szkolny 2009/2010

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2009/2010

Galeria zdjęć
Zakończenie roku szkolnego


Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2009/2010

  • Emilia Dutka - kl. III b

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2009/2010

  • Emilia Dutka - kl. III b - 5,87
  • Katarzyna Kiewlicz - kl. I c - 5,79
  • Filip Kamecki - kl. II f- 5,73

Najlepszy wynik w szkole egzaminu gimnazjalnego 2010 - 96 pkt.

  • Emilia Dutka - kl. III b

Stypendium Artystyczne Marszałka Województwa Lubuskiego

  • Katarzyna Górska - kl. I a

Konkurs Polonistyczny
organizator: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim

  • finalistka - Anna Gołdyńska - kl. II e
  • finalistka - Olga Stefańska - kl. III c

Międzygimnazjalny konkurs "Licz się ze słowami - ortografikami"
organizator: Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze

  • laureatka - Anita Borowczak - kl. III a
  • laureatka - Patrycja Barańczak - kl. I f
  • laureatka - Joanna Zając - kl. II c
  • laureatka - Marta Zajkowska - kl. II c
  • laureat - Dawid Piechowiak - kl. II f
  • wyróżnienie - Marianna Wcisło - kl. II b

Syberia - podróż w nieznane - ocaleni z zesłania
organizator: Kuratorium Oświaty

  • I miejsce - Natalia Skrzyczewska - kl. III b

Ogólnopolski Konkurs Poetycki dla Gimnazjalistów "Miłość niejedno ma imię"
organizator - Zielonogórski Ośrodek Kultury

  • laureatka - Kamila Majka - kl. II b
  • laureatka - Natalia Krynicka - kl. I a
  • wyróżnienie - Ewelina Czaplińska - kl. III g
  • wyróżnienie - Nina Stefańska - kl. II c

Konkurs poetycki "W poszukiwaniu straconego czasu..." - IV edycja
organizator: Katolickie Liceum Ogólnokształcące św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze

  • II miejsce - Olimpia Koralik - kl. II c
  • III miejsce - Kamila Majka - kl. II b
  • finalistka - Ewelina Czaplińska - kl. III g
  • finalistka - Nina Stefańska - kl. II c
  • finalistka - Marta Zajkowska - kl. II c
  • finalistka - Cornelia Matkowska - kl. I c
  • finalista - Adam Szmigielski - kl. I f

II Międzygimnazjalny Konkurs Poetycki
organizator: Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Świebodzinie

  • I miejsce - Nina Stefańska - kl. II c
  • III miejsce - Olimpia Koralik - kl. II c
  • wyróżnienie - Kamila Majka - kl. II b

Turniej Jednego Wiersza
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury

  • wyróżnienie - Barbara Jasińska - kl. II b

IV Konkurs poetycki "O pióro Asnyka"
organizator: Gimnazjum nr 2 w Zielonej Górze oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury

  • laureatka - Marta Wypych - kl. I f
  • nagroda Samorządu Uczniowskiego - Ewelina Czaplińska - kl. III g

VIII Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II
organizator - Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze

  • laureatka - Joanna Kocąka - kl. III b
  • laureatka - Klaudia Wilkowska - kl. III f
  • wyróżnienie - Karolina Stankiewicz - kl. III c

Ogólnopolski jesienny konkurs fotograficzny "Nasza klasa w obiektywie"
organizator - Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych z siedzibą w Poznaniu

  • I miejsce klasa III a:
    • Marta Skowron
    • Dorota Pillach
    • Paulina Chabier
    • Joanna Błaszyk
    • Kacper Kałagate vel Kałagow
    • Krystian Nowak
    • Filip Trzaskowski

VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów

  • XII miejsce w klasyfikacji ogólnej - Piotr Winnicki - kl. III a
  • etap wojewódzki - Dorota Burka - kl. II f

Miejski konkurs"Wiedzy i umiejętności przedmedycznych" realizowany w ramach programu "Słoneczniej".
organizator : Uniwersytet Zielonogórski, Gimnazjum nr 3, Fundacja "Bezpieczne Miasto", ODN w Zielonej Górze

I miejsce drużyny ratowniczej w składzie :

  • Joanna Zając - kl. II c
  • Paulina Tarwacka - kl. II c
  • Filip Kamecki - kl. II f

XIII Edycja Zielonogórska, Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"
konkurs pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra
organizator : Fundacja "Świat na tak", ODN w Zielonej Górze

  • laureatka - Mariam Aissaoui - kl. III b
  • wyróżnienie - Joanna Zając - kl. II c

Okręgowe Mistrzostwa Ratownicze PCK - 27 - 28.05.2010 SŁAWA

IV miejsce drużyny ratowniczej w składzie :

  • Joanna Zając - kl. II c
  • Paulina Tarwacka - kl. II c

III edycja Międzyszkolnego Konkursu Ogólnowiedzowego OMNIBUS
Organizator : Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze

wyróżnienia:

  • Mariam Aissaoui - kl. III b
  • Emilia Dutka - kl. III b

uczestnik konkursu:

  • Dorota Burka - kl. II f

Mistrzostwa Miasta Zielona Góra w "Sudoku"
Organizator : Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze

I miejsce w klasyfikacji drużynowej:

  • Michalina Gadomska - kl. III c
  • Karolina Oszajca - III c
  • Magda Poźniak - III c

klasyfikacja indywidualna:

  • II miejsce: Michalina Gadomska - kl. III c
  • III miejsce: Magda Poźniak - III c

Mały memoriał im. Janusza Kusocińskiego - skok o tyczce

  • I miejsce - Piotr Barski - kl. III a (trenuje w ZLKS Zielona Góra)

wicemistrzynie Zielonej Góry w piłce ręcznej

  • Aneta Sakowska III A
  • Patrycja Szymańska III E
  • Martyna Szczotkowska III A
  • Greta Woronowicz III D
  • Paulina Szostak III F
  • Julia Stefańczak I C
  • Agata Grabowiecka II C
  • Beata Komadowska II A
  • Martyna Beyga I E
  • Ela Zawistowska III C

wicemistrzowie Zielonej Góry w piłce ręcznej

  • Dawid Piechowiak II F
  • Jakub Czerniawski II F
  • Piotr Liberek
  • Patryk Aleksanderski III G
  • Damian Woźny III G
  • Alek Pawłowski III A
  • Przemyslaw Lewandowski II C
  • Patryk Szczepański III G

mistrzynie Zielonej Góry w badmintonie

  • Marta Sydor III A
  • Emilia Dutka III B

mistrzowie Zielonej Góry w badmintonie

  • Arnold Kokulewski I F
  • Mateusz Kowalski I F
  • Przemysław Lewandowski II C

III miejsce w Mistrzostwach Zielonej Góryw szachach

  • Dąbski Damian
  • Kołodziejczak Piotr
  • Grabowiecka Agata
  • Sawicki Kevin
  • Filipowicz Piotr

XV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ KOSZYKÓWKI dziewcząt i chłopców z okazji Święta Niepodległości

  • II miejsce reprezentacja dziewcząt w składzie:
    • Grabowiecka Agata
    • Płocharska Laura
    • Bydałek Marysia
    • Sakowska Aneta
    • Szostak Paulina
    • Rogal Kinga
    • Berger Aneta
    • Peno Anna
    • Nadstoga Martyna
    • Sapun Kamila

     

  • III miejsce reprezentacja chłopców w składzie:
    • Sawicki Kevin
    • Stefański Bartosz
    • Lewandowski Przemek
    • Dachnowski Bogdan
    • Jucha Kuba
    • Janas Kamil
    • Griese Mateusz
    • Trzaskowski Filip
    • Siemiątkowski Jędrek
    • Hoszowski Amadeusz

    Piłka siatkowa - III miejsce w Mistrzostwach Zielonej Góry dziewcząt

    • Agata Małycha II B
    • Pola Wysoczańska II B
    • Julia Stefańczyk I C
    • Aleksandra Jatczak III B
    • Daria Mojzyk III F
    • Marta Łukaszewicz III C
    • Karolina Osojca III C
    • Gabi Przybylska III C

    Piłka siatkowa - III miejsce w Turnieju "Profilaktyka Słonecznego"

    • Julia Stefańska I C
    • Daria Mojzyk III F
    • Ola Jatczak III B
    • Marta Łukaszewicz III C
    • Przemek Lewandowski II C
    • Bogdan Dachnowski III A
    • Filip Trzaskowski III A
    • Kamil Zdanowicz III G

    Sztafetowe Biegi Przełajowe - dziewczęta - II miejsce

    • Bydałek Maria II C
    • Gadomska Agnieszka I C
    • Sak Aleksandra II B
    • Kaczanowska Aleksandra III D
    • Chytra Izabela II E
    • Konczanin Klaudia I C
    • Florczyk Joanna I C
    • Grzeszczyk Agnieszka II D
    • Tarwacka Paulina II C
    • Kiewilicz Katarzyna I C
    • Chabier Paulina III D - rezerwa
    • Patelak Adrianna I A - rezerwa
    • Jacyno Klaudia I A - rezerwa

    Sztafetowe Biegi Przełajowe - chłopcy - II miejsce

    • Jakub Al-Shaick III E
    • Piotr Gościński III E
    • Patryk Raszkiewicz III E
    • Michał Urbanowicz III F
    • Piotr Barski III A
    • Jędrzej Siemiątkowski I E
    • Jakub Czerniawski II F
    • Wojciech Wilk II E
    • Kacper Kałagate vel Kałagow III A
    • Kondrad Zierek III A
    • Lewandowski Przemek II F - rezerwa
    • Zegzuła Piotr II D - rezerwa

    Turniej Piłki Siatkowej z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 MAJA - chłopcy - I miejsce

    • Felcman Patryk II B - KAPITAN
    • Lewandowski Przemysław II C
    • Dachnowski Bogdan III A
    • Iwaniszyn Kacper II B
    • Leissa Tomek II D
    • Stefański Bartek II B
    • Jucha Kuba II B
    • Krzaczek Kamil II C
    • Grieze Mateusz III E

    Turniej Piłki Siatkowej z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 MAJA - dziewczęta - III miejsce

    • Łukaszewicz Marta III C
    • Jatczak Ola III B
    • Mojzyk Daria III F
    • Gadomska Agnieszka I C
    • Gadomska Miczalina III C
    • Niemczynowska Karolina III C
    • Szostak Paulina III F

  • V Liceum Ogólnokształcące
    im. Krzysztofa Kieślowskiego
    w Zielonej Górze
    65-552 Zielona Góra,
    ul. Zachodnia 63
    tel. 68 470 70 10

    KLASY GIMNAZJALNE

    logoG7

    Ostatnia aktualizacja:
    15.10.2017 r.

    Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Lata 2005/06 - 2009/10 Rok szkolny 2009/2010