Rok szkolny 2010/2011

Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2010/2011

 
Galeria zdjęć 2010/2011
Zakończenie roku szkolnego 2010/2011
Stypendium naukowe w roku szkolnym 2010/2011 dla Filipa Kameckiego
Wyniki egzaminu gimnazjalnego
Dyplomy 2010/2011


Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2010/2011
  • Filip Kamecki - kl. III f

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2010/2011
  • Agata Wielogórska - kl. III e - 6,00
  • Joanna Wielogórska - kl. III e - 6,00
  • Filip Kamecki - kl. III f - 5,87

Najlepszy wynik w szkole egzaminu gimnazjalnego 2011 - 96 pkt.
  • Joanna Wielogórska - kl. III e

Stypendystki Marszałka Województwa Lubuskiego w kategorii stypendiów artystycznych:
  • Emilia Perwińska- kl. III c
  • Patrycja Nowicka - kl. I d

II Międzynarodowa Konferencja Studencka z cyklu Produkcja, Technologia, Ekologia: „Sterowanie jakością procesów technologicznych kształtowania w budowie maszyn.”
organizator: Moskiewski Państwowy Uniwersytet Technologiczny "Stankin"
  • wyróżnienie - Karol Jenek- kl. III d
    referat nt. „Ekologiczne i ekonomiczne aspekty stosowania świetlówek energooszczędnych” 

VIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Informatycznej dla gimnazjalistów
  • II miejsce w klasyfikacji końcowej - Filip Kamecki – kl. III f
  • VI miejsce w klasyfikacji końcowej- Dorota Burka - kl. III f
  • etap wojewódzki - Agata Wielogórska – kl. III e
  • etap wojewódzki - Joanna Wielogórska – kl. III e
  • etap wojewódzki - Wojciech Wilk – kl. III e

Wojewódzki Konkurs z Fizyki
organizator: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • laureatka - Agata Gattner– kl. III c
  • laureatka - Urszula Zaleska – kl. III b
  • finalista - Filip Kamecki – kl. III f

Wojewódzki Konkurs z Historii
organizator: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • laureat - Kacper Puchacewicz– kl. I f
  • finalistka - Nastazja Dubicka – kl. III b

Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego
organizator: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • finalista - Filip Vorbrodt – kl. III b
  • finalista - Michał Skorzec – kl. III b

Wojewódzki Konkurs Matematyczny
organizator: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
  • finalista - Filip Kamecki – kl. III f
  • finalistka - Joanna Wielogórka – kl. III e

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego
organizator: Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim
:
  • finalistka - Agata Wielogórska – kl. III e
  • finalistka - Joanna Wielogórska – kl. III e
  • finalistka - Katarzyna Sieg – kl. III f
  • finalistka - Anna Gołdyńska – kl. III e
  • finalistka - Katarzyna Wiklińska – kl. III  e

I edycja Konkursu Wiedzy "Poznaj Swój Kraj" w ramach Lubuskiej Gimnazjalnej Platformy Wiedzy
organizator - Publiczne Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Krzeszycach

I miejsce

  • Hanna Soszyńska - III d
  • Monika Szymańska - III d
  • Filip Kamecki - III f
II miejsce ex aequo w kasyfikacji indywidualnej: Hanna Soszyńska i Filip Kamecki

II edycja Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego "MAT-TUR”
organizator - Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze

I miejsce - zespół w składzie:

  • Agata Wielogórska - kl. III e
  • Joanna Wielogórska - kl. III e
  • Filip Kamecki - kl. III f

XVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej EKOPIOSENKA 2011
organizator - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy 
  • III miejsce - Emilia Perwińska - kl. III c

XVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej EKOPIOSENKA 2011
organizator - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • III miejsce - Emilia Perwińska - kl. III c

Lubuski Dziecięcy i Młodzieżowy Festiwal Piosenki
organizator - Zielonogórski Ośrodek Kultury w Zielonej Górze
  • laureatka - Emilia Perwińska - kl. III c

V Ogólnopolski Konkurs Sztuki Epistolarnej „Ludzie listy piszą”
  • laureatka - Barbara Jasińska - kl. III b

XII Lubuski Konkurs Recytatorski
  • Nagroda Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego - Agata Małycha - kl. III b

Wojewódzkie Spotkania Grup Kolędniczych i Jasełkowych 2011
  • laureatka - Agata Małycha - kl. III b

Wojewódzki przegląd Teatralny „Pro Arte” 2008-2010
  • laureatka - Agata Małycha - kl. III b

Międzyszkolny Konkurs Ogólnowiedzowy OMNIBUS
organizator - Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze
  • l miejsce  - Dawid Piechowiak - kl. III f
  • II miejsce - Filip Kamecki - kl. III f
  • wyróżnienie - Michał Daniel - III f  

Projekt : "XVII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży - wolontariat na rzecz aktywności obywatelskiej"
organizator - Kancelaria Sejmu RP we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacją "Projekt:Polska" oraz Ministerstwem Edukacji Narodowej
  • laureatka, posłanka na XVII Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży - Joanna Zając - kl. III c
  • laureatka, posłanka na XVII Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży - Paulina Tarwacka - kl. III c

Finał miejskiego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego
organizator - Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • wyróżnienie - Alicja Gratkowska - kl. III c

Konkurs poetycki „W poszukiwaniu straconego czasu”- V edycja
organizator - Katolickie Liceum Ogólnokształcące św. S. Kostki w Zielonej Górze
  • wyróżnienie - Weronika Łada - kl. I b
  • wyróżnienie - Marta Zajkowska - kl. III c

Miejski Konkurs Plastyczny ”Impresje malarskie – bez schematów”
organizator - Zielonogórski Ośrodek Kultury w Zielonej Górze
  • laureatka - Adrianna Raczkiewicz- kl. III f
  • wyróżnienie - Michalina Stadnik - kl. I d  

Konkurs poetycki „Miłość niejedno ma imię”
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • laureatka - Kamila Majka - kl. III b 
  • laureatka - Natalia Krynicka - kl. II a
  • wyróżnienie - Olimpia Koralik - kl. III c
  • wyróżnienie - Marta Zajkowska - kl. III c
  • wyróżnienie - Joanna Zając - kl. III c
  • wyróżnienie - Lena Bąk - kl. III d

Autunaliowy Turniej Jednego Wiersza
organizator - Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • wyróżnienie - Kamila Majka - kl. III b

Publikacja wierszy w tomiku „Buty” wydanym przez ZOK
  • Kamila Majka- kl. III b
  • Natalia Krynicka - kl. II a

VI Ogólnopolski Konkurs Sztuki Epistolarnej „Ludzie listy piszą”
organizator: Gimnazjum nr 3 w Zielonej Górze
  • laureatka - Paulina Tarwacka - kl. III c

IX Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Jana Pawła II
organizator - Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze
  • laureatka - Agata Gattner - kl. III c
  • wyróżnienie - Pamela Marciniak - kl. II c

Wojewódzki Konkurs Samorządowy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
„Gdybym został radnym województwa lubuskiego...”
  • I miejsce w kategorii uczniów szkół gimnazjalnych - Filip Kamecki - kl. III f

XIV Zielonogórska Edycja Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych”
pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra
organizator - Fundacja "Świat na tak", ODN w Zielonej Górze
  • laureatka - Joanna Zając - kl. III c
  • laureatka - Paulina Tarwacka - kl. III c

Mistrzostwa Świata w Kick-Boxing’u w Belgradzie
  • V miejsce - Kamil Klecha - kl. III f

Mistrzostwa Polski w Kick-Boxing’u - 2010, 2011
  • I miejsce - Kamil Klecha - kl. III f

Mistrzostwa Polski Kadetów w Speedrowerze
  • IV miejsce - Michał Mowczan - kl. III f

Mistrzostwa Polski Młodzików w Speedrowerze - 2009 
  • III miejsce - Michał Mowczan - kl. III f

Ogólnopolskie WKKW LLCNC - Drzonków
  • IV miejsce - Izabela Chytra - kl. III f

Halowe Mistrzostwa LZJ
  • III miejsce (2010) - Izabela Chytra - kl. III f
  • III miejsce (2011) - Izabela Chytra - kl. III f

Mistrzostwa Zielonej Góry w Badmintonie
  • I miejsce - Tomasz Leissa i Mateusz Kowalik - kl. III b

Międzynarodowy Festiwal Pieśni i Tańca w Koninie
  • wyróżnienie "Aplauz" - Natalia Adamczak - kl. III f

Otwarte Mistrzostwa Polski w tańcu „Hip-Hop”
  • V miejsce - Natalia Adamczak - kl. III f

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Juniorów Młodszych w piłce siatkowej
  • IV miejsce - Patryk Felcman - kl. III b
  • IV miejsce - Kacper Iwaniszyn - kl. III b 

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kędzierzyńsko - Kozielski „Koziołek 2011” w Kędzierzynie Koźlu
  • VI miejsce - Patryk Felcman - kl. III b
  • VI miejsce - Kacper Iwaniszyn - kl. III b

Baltic Cup w Świnoujściu
  • II miejsce - Patryk Felcman - kl. III b
  • II miejsce - Kacper Iwaniszyn - kl. III b

Miejskie Igrzyska Młodzieży w Unihokeja Szkół Gimnazjalnych

II miejsce - reprezentacja G7 w składzie:

  • Mowczan Michał - kl. III f
  • Siemiątkowski Jędrzej - kl. II e
  • Liberek Piotr - kl. III e
  • Wegner Piotr - kl. III f
  • Koszkało Kacper - kl. I e
  • Milczarek  Maciej - kl. III f
  
Mistrzostwa Zielonej Góry w piłce koszykowej

III miejsce - reprezentacja G7 w składzie:

  • Przybylski Filip
  • Graczyk Oskar
  • Lewandowski Przemysław
  • Stefański Bartosz
  • Leissa Tomasz
  • Rzepka Michał
  • Jucha Kuba
  • Mowczan Michał
  • Żukowski Wojciech
  • Krzaczek Kamil


 Mistrzostwa Zielonej Góry w strzelectwie sportowym

II miejsce - reprezentacja G7 w składzie:

  • Sokół Damian
  • Jankowski Hubert
  • Lemański Bartek
  • Michalak Dominika
  • Jacyno Wiktoria
  • Beyga Martyna

klasyfikacja indywidualna - chłopcy:

  • I miejsce - Lemański Bartek - kl. 3 d
  • II miejsce - Sokół Damian - kl. 2 e

klasyfikacja indywidualna - dziewcząt: 

  • II miejsce - Michalak Dominika
  •  

Mistrzostwa Zielonej Góry w piłce siatkowej

IV miejsce - reprezentacja G7 w składzie:

  • Felcman Patryk
  • Iwaniszyn Kacper
  • Lewandowski Przemysław
  • Leissa Tomasz
  • Żukowski Wojciesz
  • Krzaczek Kamil
  • Przybylski Filip
  • Stefański Bartosz
  • Jucha Kuba
  • Cichy Szymon
  • Kos Krzysztof 

Turniej w piłce siatkowej z okazji uchwalenia ”Konstytucji 3 – go Maja”

II miejsce - reprezentacja G7:
drużyna dziewcząt:

  • Agata Małycha - kl. III b
  • Pola Wysoczańska - kl. III b
  • Julia Stefańska - kl. II c
  • Michalina Bugaj - kl. II c
  • Wiktoria Siuta - kl. I b
  • Julia Maksajda - kl. I a
  • Marcelina Kaczmaryk - kl. I b
  • Agata Cieślik - kl. I f

II miejsce - reprezentacja G7:
drużyna chłopców:

  • Patryk Felcman
  • Kacper Iwaniszyn
  • Bartosz Stefański
  • Kamil Krzaczek
  • Przemysław Lewandowski
  • Jakub Jucha
  • Szymon Cichy
  • Wojtek Żukowski

 


 

Turniej Gimnazjów - GIMNAZJADA, realizacja programu "SŁONECZNIEJ" oraz "BEZPIECZNE GIMNAZJUM"
organizator - Uniwersytet Zielonogórski, Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze i Fundacja "Bezpieczne Miasto"
  • Gimnazjum nr 7 - II miejsce w klasyfikacji ogólnej
Wyniki poszczególnych konkurencji zawodów "SŁONECZNIEJ"

I miejsce TURNIEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ - reprezentacja G7 w składzie :

  • Paulina Tarwacka - kl. III c
  • Joanna Zając - kl. III c
  • Daniel  Ćwierucki - kl. I f

II miejsce PIŁKA SIATKOWA - reprezentacja G7 w składzie:

  • Agata Małycha
  • Pola Wysoczańska
  • Julia Stefańska
  • Michalina Bugaj
  • Przemysław ldewandowski
  • Kamil Krzaczek
  • Kacper Iwaniszyn
  • Bartek Stefański

II miejsce BIEG PATROLOWY - reprezentacja G7 w składzie:

  • Ola Sak
  • Paulina Stefanik 
  • Joanna Wielogórska 
  • Agata Wielogórska 
  • Jakub Jucha
  • Bartek Jędraś
  • Kondrad Barszczewski
  • Michał Skorzec

III miejsce ZAWODY ROWEROWE - reprezentacja G7 w składzie:

  • Krawczak Weronika - kl. II b
  • Wojtalewicz Paulina - kl. II b
  • Kozłowska Agata - kl. I d
  • Krzyżan Wiktoria - kl. I d
  • Kowalik Mateusz kl. II e
  • Sokół Damian - kl. II e
  • Nadstoga Damian - kl. II f 

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze
65-552 Zielona Góra,
ul. Zachodnia 63
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Rok szkolny 2010/2011