Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2014/2015
Galeria zdjęć
Dyplomy
Wyniki egzaminu gimnazjalnego


Stypendium Prezydenta Miasta za wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/2015
  • Paweł Iwanowski - kl. III f

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2014/2015
  • Monika Gulewicz - kl. III c - 5,89
  • Klaudia Dąbrowna - kl. III c - 5,83
  • Oskar Jarzyna - kl. I f - 5,77

Najlepsze wyniki w szkole egzaminu gimnazjalnego 2015
  1. Symeon Gałka (kl. III f) - 156 pkt.
  2. Hanna Maruchniak (kl. III f) - 154 pkt.
  3. Karolina Szyszka (kl. III b) i Monika Gulewicz (kl. III c) - 149 pkt.

Wyniki konkursów przedmiotowych:

Konkurs Przedmiotowy z J. Polskiego

  • finalistka - Monika Gulewicz - kl. III c
  • finalistka - Aleksandra Rzyman - kl. II c

Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

  • laureat - Symeon Gałka - kl. III f
  • finalistka - Monika Gulewicz - kl. III c
  • finalista - Jakub Foryś - kl. III f
  • finalista - Maciej Witkowski - kl. III b
  • finalista - Michał Arkit - kl. III c
  • finalista - Michele Cogliano - kl. III e
  • finalistka - Hanna Maruchniak - kl. III b

Konkurs Przedmiotowy z Biologii

  • finalistka - Antonina Mamczur - kl. III a

Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

  • laureat - Symeon Gałka - kl. III f
  • finalistka - Hanna Maruchniak - kl. III b

Konkurs Przedmiotowy z Historii

  • laureat - Paweł Iwanowski - kl. III f
  • finalista - Michele Cogliano - kl. III e
  • finalista - Przemysław Pryczek - kl. III c
  • finalistka - Dominika Adamczak - kl. II c
  • finalistka - Aleksandra Dolczewska - kl. III b

Konkurs Przedmiotowy z J. Angielskiego

  • laureatka - Paulina Pawiłowicz - kl. III b
  • laureatka - Karolina Szyszka - kl. III b

Konkurs Przedmiotowy z J. Francuskiego

  • laureat - Kamil Doganowski - kl. I d
  • laureat - Matthieu Lenglain - kl. I b

Ogólnopolski konkurs "Strzał w dziesiątkę"
organizator: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Centrum Edukacji Obywatelskiej
  • II miejsce - zespół "Unia też mnie dotyczy"
    w składzie: Oliwia Bzowy
    (III d), Weronika Muszyńska (III c) i Maria Chołuj (III c)
  • II miejsce - zespół "Tonacja Europy"
    w składzie: Natalia Sarnecka
    (III c), Karolina Szyszka (III b), Piotr Zaleski (II b) i Aleksandra Dolczewska (III b)

Ogólnopolska Kampania Społeczna "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
organizatorzy: Fundacja Trzeźwy Umysł, Stowarzyszenie Producentów i Diennikarz Radiowych
  • laureatka - Tamara Stasińska - kl. II a

Ogólnopolski konkurs poetycki dla młodzieży gimnazjalnej "Miłość niejedno ma imię"
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • laureatka - Natalia Howis - kl. III e
  • wyróżnienie - Małgorzata Kasperska - kl. III e

Ogólnopolski Konkurs j. angielskiego GALILEO 2015
  • laureatka - Paulina Pawiłowicz - kl. III b
  • laureatka - Karolina Szyszka - kl. III b
  • laureatka - Aleksandra Dolczewska - kl. III b
  • laureatka - Paula Skowrońska- kl. III b
  • wyróżnienie- Natalia Owieczko - kl. III b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
  • wyróżnienia:
    • Michał Byliński - kl. I d
    • Krzysztof Raczyński  - kl. I d
    • Andrzej Krynicki  - kl. I d
    • Dominika Jarzyna  - kl. I f
    • Oskar Jarzyna  - kl. I f
    • Hanna Maruchniak  - kl. III b
  • wynik bardzo dobry:
    • Symeon Gałka - kl. III f

XXVI Międzynarodowy Konkurs "Matematyka bez granic"
  • w pionie klas gimnazjalnych
    II miejsce w regionie, IX miejsce w kraju - klasa III b

Turniej Mistrzów KMM "Pitagoras"
  • I miejsce (kl. III) - Symeon Gałka  - kl. III f

Wojewódzki Konkurs z Fizyki "Komunikacja"
  • finalistka - Dominika Majka - kl. II a
  • finalistka - Kamila Siuda - kl. II a

Konkurs "Głosem zwierząt"
organizator: Fundacja na rzecz zwierząt "Altamira" w Gorzowie Wielkopolskim
  • laureatka (w kategorii: forma literacka) - Natalia Howis - kl. III e
  • laureatka (w kategorii: forma literacka) - Karolina Krasińska - kl. III e
  • laureatka (w kategorii: forma literacka) - Natalia Kapusta - kl. II c
  • laureatka (w kategorii: forma literacka) - Milena Nowakowska - kl. I c
  • wyróżnienie (w kategorii: forma plastyczna) - Nikola Szymaniak - kl. III f

Wojewódzki konkurs plastyczny "Honorowe Krwiodawstwo PCK" 
organizatorzy: Lubuski Oddział Okręgowy - Lubuska Okręgowa Rada Honorowego Krwiodawstwa PCK w Zielonej Górze, ZNP Zarząd Oddziału w Zielonej Górze, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna O/ Dla Dzieci w Zielonej Górze, Biuro Wystaw Artystycznych
  • I miejsce w kategorii gimnazjów - Joanna Praska - kl. III b

II Wojewódzki Konkurs Kaligraficzny pt. "Mistrz kaligrafii"
organizator: Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze
  • wyróżnienie - Kornelia Urbaniak - kl. III f
  • kwalifikacja do wystawy - Aleksandra Kowalska - kl. III f

IX Konkurs Poetycki pn. "Ja i moja rodzina"
organizator: Zarząd Regionu Lubuskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze
  • laureatka - Kornelia Urbaniak - kl. III f

XIII Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy św. Jana Pawła II
organizatorzy: Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze, Parafia pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze, Klub Inteligencji Katolickiej w Zielonej Górze
  • wyróżnienie - Karolina Pasek - kl. II c

XVIII Zielonogórska Edycja Samorządowego Konkursu „Ośmiu Wspaniałych” pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra
organizatorzy: Fundacja "Świat na tak", ODN w Zielonej Górze
  • laureatka - Natalia Howis  - kl. III e

XXI Sesja Dzieci i Młodzieży
  • posłanka - Paulina Pawiłowicz  - kl. III b
  • posłanka - Julia Prostak  - kl. III b

Drugie Otwarte Zielonogórskie Dyktando Języka Niemieckiego
organizatorzy: Uniwersytet Zielonogórski – Instytut Filologii Germańskiej i Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Mniejszości Niemieckiej
  • II miejsce - Michał Arkit - kl. III c

XVI Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu, AIDS i Uzależnieniach
organizator: Gimnazjum nr 1 w Zielonej Górze
  • I miejsce - Hanna Maruchniak - kl. III b

V Zielonogórski Konkurs Informatyczny "Lekcje zwykłe i niezwykłe"
organizator: Zespół Szkół Ekologicznych oraz Samorządowy Ośrodek Doskonalenia i Doradztwa w Zielonej Górze
  • I miejsce - Igor Sołtys  - kl. II e
  • III miejsce - Dominik Zaborniak  - kl. II f

Międzygimnazjalny konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym "Świeć przykładem i odblaskiem"
organizator: Zespół Szkół Zawodowych PBO w Zielonej Górze, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Zielona Góra
  • II miejsce drużyna w składzie:
    • Katarzyna Mądry - kl. III f
    • Paulina Piasecka - kl. III f

XXIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża
  • I miejsce - w kategorii Szkół Gimnazjalnych drużyny ratowniczej w składzie:
    • Katarzyna Mądry - kl. III f
    • Paulina Piasecka - kl. III f

Turniej Wiedzy i Umiejętności Przedmedycznych realizowany w ramach programu profilaktycznego "Słoneczniej"
organizatorzy: Fundacja "Bezpieczne Miasto", Urząd Miasta Zielona Góra, Uniwersytet Zielonogórski, Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze
  • III miejsce drużyny ratowniczej w składzie:
    • Kacper Georgiczuk - kl. I f
    • Nikodem Weltrowski - kl. I f
    • Jakub Lewandowski - kl. I d

Autunaliowy Turniej Jednego Wiersza
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
  • laureatka - Natalia Howis - kl. III e
  • wyróżnienie - Karolina Krasińska - kl. III e

IX Konkurs Poetycki "O pióro Adama Asnyka"
organizator: Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze
  • laureatka - Natalia Howis - kl. III e

XXXI Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej im. Wandy Chotomskiej
organizator: Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Słupsku
  • wyróżnienie - Kornelia Urbaniak - kl. III f

Konkurs literacki "List do bł. Karoliny"
organizator: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej
  • I miejsce - Paulina Pawiłowicz - kl. III b
  • wyróżnienie - Dominika Kowalczyk - kl. II c

XXIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK (etap rejonowy)
  • III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych - Hanna Maruchniak - kl. III b

Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów
  • II miejsce - Kamila Łuczka - kl. III b

Konkurs Bachowski
  • wyróżnienie - Kamila Łuczka - kl. III b

3 Festiwal Sztuki Iluzji na Farmie Iluzji
  • I miejsce - Jakub Zgoła - kl. I b

Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Poznaniu
  • wyróżnienie - Tomasz Ostrowski - kl. II a

Lubuski Konkurs Recytatorski
  • laureatka - Julia Kamińska - kl. II c
  • laureatka - Julia Prostak - kl. III b
  • wyróżnienie - Hanna Maruchniak - kl. III b

Wojewódzka Gala Teatralna PRO ARTE
  • laureat - grupa teatralna w składzie:
    Julia Prostak - kl. III b, Kamil Ochota - kl. III e, Małgorzata Kasperska - kl. III e, Natalia Howis - kl. III e,
    Jakub Rusek - kl. III e, Małgorzata Kasperska - kl. III e, Julia Kamińska - kl. II c, Lidia Mierzyńska - kl. III d,
    Natalia Oliasz - kl. III d, Katarzyna Mądry - kl. III f,

IV Turniej Szachowy Ligi Szkół Podstawowych "Zielony Mat"
  • III miejsce w grupie A - Olaf Gaziński - kl. I d

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Szachach
  • III miejsce - drużyna w składzie:
    Dominika Jarzyna - kl. I f, Oskar Jarzyna - kl. I f, Olaf Gaziński - kl. I d, Dawid Nowicki -  kl. III c

Mistrzostwa Miasta w LA
  • bieg 1000 m - I miejsce - Nicola Horbacz - kl. I e
  • skok w wzwyż - II miejsce - Aleksandra Rzyman - kl. II c
  • bieg 600 m - II miejsce - Hanna Wojciechowska - kl. II c
  • biegi przełajowe - II miejsce - Nicola Horbacz - kl. I e
  • biegi przełajowe - II miejsce - Daniel Lato - kl. I c
  • sztafeta przełajowa - II miejsce - Piotr Szuba - kl. II c
  • rzut dyskiem - III miejsce - Milena Nowakowska - kl. I c
  • sztafeta - III miejsce - Oliwia Kucharczyk - kl. I e
  • sztafeta - III miejsce - Dominika Witucka - kl. I e
  • sztafeta - III miejsce - Julia Hryniewiecka - kl. I e
  • sztafeta 4 x 100 m - III miejsce - Aleksandra Rzyman - kl. II c
Zielonogórski Turniej Tenisowy
  • II miejsce - Antoni Chruściński - kl. I d

Mistrzostwa Polski BJJ Dzieci i Młodzieży
  • III miejsce - Olaf Gaziński - kl. I d

II Mistrzostwa Polski Cavalcanti w brazilian jiu jitsu GI i NO GI/MMA/k1/JUDO
  • I miejsce w kategorii EXTRA FIGMT- Olaf Gaziński - kl. I d

II Mistrzostwa Polski Cavalcanti w brazilian jiu jitsu GI i NO GI/MMA/k1/JUDO
  • III miejsce w kategorii młodzi juniorzy- Olaf Gaziński - kl. I d

Sztafeta przełajowa dziewcząt 10 x 1000 m
  • II miejsce - drużyna w składzie: Lichodziejewska Joanna - kl. III b, Mierzwińska Lidia - kl. III d, Muszyńska Weronika - kl. III c, Jakubowska Patrycja - kl. III b, Witucka Dominika - kl. I e, Horbacz Nicola - kl. I e, Pasek Karolina - kl. II c, Rzyman Aleksandra - kl. II c, Wojciechowska Hanna - kl. II b, Wojtczak Karolina - kl. II f, Kryściak Michalina - kl. III f, Strzępek Natalia - kl. I b,

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
organizator: MOSiR Zielona Góra
  • badminton - dziewczęta
    • II miejsce - Martyna Forgel - kl. II f i Agata Michalak - kl. I a
  • szachy
    • I miejsce - drużyna w składzie:
      Dominika Jarzyna - kl. If, Oskar Jarzyna - kl. If, Olaf Gaziński - kl. Id, Dawid Nowicki -  kl. III c
  • koszykówka - chłopcy
    • III miejsce - drużyna w skladzie:
      Karol Lisowski - kl. III f, Filip Sadurski - kl. III b, Dawid Nowicki - kl. III c, Mateusz Kwitowski - kl. III f,
      Krystian Urbaniak - kl. III c, Konrad Nieczaj - kl. III e, Jakub Świgło - kl. II e, Krzysztof Pyrdoł - kl. II e,
      Jakub Foryś - kl. III f, Karol Pieluszczak - kl. III f
  • piłka siatkowa - dziewczęta
    • III miejsce - drużyna w składzie:
      Aleksandra Kowalska - kl. III f, Agata Michalak - kl. I a, Julia Garsztkowiak - kl.  III a, Natalia Owieczko - kl. III b,
      Patrycja Jakubowska - kl. III b, Michalina Kryściak - kl. III f, Dominika Witucka - kl. I e
  • piłka siatkowa - chłopcy
    • III miejsce - drużyna w składzie:
      Karol Pieluszczak - kl. III f, Karol Lisowski - kl. III f, Wiktor Nowacki - kl. III b, Kacper Moczkodan - kl. III b,
      Bartosz Korszun - kl. III e, Łukasz Partyka - kl. III f, Piotr Eichler - kl. III f, Jakub Foryś - kl. III f,
      Dariusz Wilczyński - kl. III f, Piotr Sławiński - kl. II c, Jakub Kaczmarski - kl. II d,
      Daniel Mirończyk – Leśniak - kl. I b, Daniel Borowski - kl. I b, Mikołaj Kolenda - kl. I f,
      Michał Mirończyk - kl. I f, Nikodem Weltrowski - kl. I f

Mistrzostwa Polski Młodzików - pistolet szybki
  • I miejsce (rekord Polski) - Weronika Trębska - kl. II a

Memoriał S. Maruchy
  • I miejsce - Weronika Trębska - kl. II a

IV Strzelecki Międzynarodowy Puchar Wiosny - pistolet dokładny sportowy
  • II miejsce - Weronika Trębska - kl. II a

Międzywojewódzkie Zawody Młodzików - pistolet szybki
  • I miejsce - Weronika Trębska - kl. II a

Międzywojewódzkie Zawody Młodzików - pistolet dokładny
  • I miejsce - Weronika Trębska - kl. II a

Puchar Prezesa LZSS - pistolet pneumatyczny
  • I miejsce - Weronika Trębska - kl. II a

Drużynowe Mistrzostwo Polski - pistolet szybki
  • I miejsce - Weronika Trębska - kl. II a

XVI Miting Chrobrego w Szprotawie - skok wzwyż - kategoria młodzik
  • I miejsce - Oskar Lier - kl. II a

II Zawody Młodzieży Szkolnej w Zielonej Górze - skok wzwyż
  • I miejsce - Oskar Lier - kl. II a

International Dance Festival Zabrze 2015
  • III miejsce - Natalia Kapusta - kl. II c

Dance Sport Pro, s.r.o. & DSP Kometa BRNO
  • VI miejsce - Natalia Kapusta - kl. II c

Mikołajkowy OTTT Grand Prix Polski Ekstraklasa Taneczna
  • I miejsce w kategorii GPP Junior - Natalia Kapusta - kl. II c

Zawody Taneczne Hip-Hop Trans solo party 2014
  • II miejsce - Julia Kołodzińska - kl. II a

Uliczne Zawody w tańcu hip-hop w Poznaniu
  • III miejsce - Julia Kołodzińska - kl. II a

36. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie
  • II miejsce - Julia Kołodzińska - kl. II a, Julia Prostak - kl. III b, Dominika Gawara - kl. III f

Mistrzostwa Polski w hip-hopie "Rytm Ulicy"
  • finalistka - Julia Kołodzińska - kl. II a

Mistrzostwa Polski Jachtów klasy FOOTY
  • II miejsce - Dominik Zaborniak - kl. II f

Mistrzostwa Miasta w Lekkiej Atletyce w konkurencji pchnięcie kulą
  • III miejsce - Maria Hoffmann - kl. III a

Ogólnopolskie Zawody o puchar Gwardii Juniorów Młodszych i Młodzików
  • II miejsce - Patrycja Jakubowska - kl. III b

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze
65-552 Zielona Góra,
ul. Zachodnia 63
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
15.10.2017 r.

Jesteś tutaj: Start Osiągnięcia Rok szkolny 2014/2015