Zadania realizowane w ramach projektu

1. Zajęcia dla uczniów pragnących rozszerzać wiedzę i umiejętności w zakresie j. angielskiego oraz tym, którzy mają problemy w nauczeniu się tego języka
    mgr Andrzej Rynkowski
zajęcia - j. angielski zajęcia - j. angielski

1. Zajęcia dla uczniów pragnących rozszerzać wiedzę i umiejętności w posługiwania się j. niemieckim oraz tym, którzy mają problemy w nauczeniu się tego języka
    mgr Monika Woźniak
zajęcia - j. niemiecki zajęcia - j. niemiecki

1. Fotografia cyfrowa bez tajemnic
    mgr Ewa Szafranowska
Fotografia cyfrowa bez tajemnic Fotografia cyfrowa bez tajemnic

1. Umiem programować - podstawy programowania w środowisku graficznym
    mgr Artur Sowiński
zajęcia - podstawy programowania zajęcia - podstawy programowania

1. Poznajemy prawa fizyki w doświadczeniach
    mgr Anna Jarmolińska
zajęcia - poznajemy prawa fizyki w doświadczeniach zajęcia - poznajemy prawa fizyki w doświadczeniach

1. Zajęcia laboratoryjne w Pracowni Fizyki na Uniwersytecie Zielonogórskim
    dr Stefan Jerzyniak
zajęcia laboratoryjne zajęcia laboratoryjne

1. Warsztaty medialne
    mgr Paulina Ćwik
warsztaty medialne warsztaty medialne

1. Geograficzne ABC
    mgr Maciej Malon
Geograficzne ABC Geograficzne ABC

1. Zajęcia plastyczne "Stare domy mają dusze"
    mgr Wojciech Wimońć
Zajęcia plastyczne Zajęcia plastyczne

1. Zajęcia "Rękodzieła artystycznego"
    mgr Aleksandra Kania- Sucholas
zajęcia rękodzieła artystycznego zajęcia rękodzieła artystycznego

1. Zajęcia tańca nowoczesnego
    mgr Dorota Łukaszczyk
zajęcia tańca nowoczesnego zajęcia tańca nowoczesnego

1. Obóz języka angielskiego i niemieckiego
    mgr Monika Woźniak, mgr Andrzej Rynkowski
Obóz językowy
W dniach 14-21.04.2009 r. przebywaliśmy pod opieką p. M. Woźniak i p. A. Rynkowskiego na długo oczekiwanym przez wszystkich obozie językowym w Karpaczu. Był on swoistym uwieńczeniem całorocznej pracy uczniów działających w kółkach językowych realizowanych w ramach projektu Lubuska Szkoła Równych Szans. Te 8 dni w górach były dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem. Bardzo intensywnie pracowaliśmy, aby sprawdzić co już potra-fimy. A językami urzędowymi były angielski i niemiecki. Każdy dzień rozpoczynaliśmy od zaprawy fizycznej i joggingu. Później śniadanko i zajęcia językowe. Ponieważ uczyliśmy się języka niemieckiego i angielskiego, podzieleni byliśmy na dwie grupy. Zajęcia odbywały się 2 razy dziennie. Każdego dnia oferowano nam różne atrakcje. A było tego wiele. Zjazdy ,,sankami'' na ,,Kolorowej'', Samotnia, Strzecha Akademicka, zdobywanie szczytów w trakcie spacerów po Karkonoskim Parku Narodowym itp. Nogi bolały, plastry wędrowały od pokoju do pokoju, ale daliśmy radę. Wieczorem organizowaliśmy ogniska, dyskoteki, karaoke itp. Jednym słowem wykorzystywaliśmy czas maksymalnie. Ale wszystko co dobre, szybko się kończy. Ostatniego dnia ze smutkiem opuszczaliśmy nasze pokoje, Karpacz, naszych cu-downych gospodarzy ośrodka ,,Morskie Oko''. Bogatsi o umiejętności językowe i doświad-czenia wróciliśmy do domów z postanowieniem, że za rok znowu zorganizujemy taki obóz.

Marta Mazur, Kamila Lisowska , kl. IIf

Obóz językowy Obóz językowy

Jesteś tutaj: Start Projekty edukacyjne Lubuska szkoła równych szans Zadania realizowane w ramach projektu