Zaproszenie na spotkanie - Wychowanie w kulturze praw człowieka i demokracji

Zielonogórskie Towarzystwo Edukacyjne „Civilitas” wraz z partnerami Forum Rad Rodziców – Zielonogórską Fundacją Oświatową zapraszają rodziców oraz nauczycieli do wzięcia udziału w spotkaniu „Wychowanie w kulturze praw człowieka i demokracji”, które odbędzie się 21 listopada 2012 o godzinie 17.00 w świetlicy Gimnazjum nr 7 im. UNICEF przy ul. Zachodniej 63 w Zielonej Górze.

Spotkanie odbywa się ramach projektu „Praktykowanie demokracji i praw człowieka w gimnazjum”, którego celem jest zainteresowanie społeczności gimnazjów praktycznym przygotowaniem młodzieży do życia w demokratycznym państwie prawnym, a także wzmocnienie idei wychowania w kulturze praw człowieka i demokracji.

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Zaproszenie na spotkanie - Wychowanie w kulturze praw człowieka i demokracji