Szkolna drużyna ratownicza odnosi sukcesy.

Kolejny raz nasi uczniowie pokazali swoje umiejętności ratowania poszkodowanych. 10.06.2013 r. w Gimnazjum nr 3 przy ul. Kingi w Zielonej Górze odbył się Konkurs Wiedzy i Umiejętności Przedmedycznych przygotowany w ramach miejskiego programu profilaktyki „SŁONECZNIEJ” pod patronatem Uniwersytetu Zielonogórskiego, Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Fundacji „Bezpieczne Miasto”.

Do rywalizacji stanęli uczniowie z zielonogórskich gimnazjów. Musieli oni wykazać się nie tylko wiedzą i pomysłowością w rozwiązywaniu zadań teoretycznych, ale także praktycznymi umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy.

Nasza drużyna zajęła I miejsce. Jej członkowie otrzymali cenne nagrody i dyplomy, które wręczyły pani Bogusława Breitkopf - główny organizator konkursu, oraz pani Elżbieta Terajewicz dyrektor Gimnazjum nr 3.

Gratulujemy wszystkim drużynom wspaniałej rywalizacji.

25 
01 01
01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Szkolna drużyna ratownicza odnosi sukcesy.