Wolontariusze w "Siódemce" górą!

Daniel Ćwierucki z klasy IIIf otrzymał tytuł „Lubuskiego Wolontariusza roku szkolnego 2012/2013”. Jednocześnie wychowawca świetlicy, opiekun Szkolnego Koła PCK, pani Aldona Łada otrzymała tytuł ,,Lubuskiego Animatora Aktywności Młodych roku szkolnego 2012/2013”.

Wyróżnienia przyznała Akademia Aktywności Młodych FAM w ramach III edycji konkursu „Poszukiwany Poszukiwana”, organizowanego pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubuskiego, Marszałka Województwa Lubuskiego i Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Poszukiwania opiekunów młodzieżowego wolontariatu oraz wolontariuszy odbywały się w ponad 800 szkołach w naszym województwie.

Nie byłoby tej nagrody gdyby nie olbrzymia ilość chętnych do pomocy społeczników w naszym Gimnazjum. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie dziękujemy. Oto krótki fotoreportaż z ich pracy.

Aldona Łada
Daniel Ćwierucki


29 29
Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć Wolontariusze w Siódemce górą! :: Galeria zdjęć

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti Archiwum Archiwum 2012/2013 Wolontariusze w "Siódemce" górą!