„Sprawiaj innym radość.
Zobaczysz wtedy, że radość cieszy.”
Frierdich Theodor Visher

logo

5.04.2018 roku o godz. 12.00 w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Zielonej Górze odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, którego celem jest promowanie pozytywnych, prospołecznych postaw młodzieży oraz upowszechnianie działań charytatywnych na rzecz potrzebujących.

W tym roku szkolnym klasy gimnazjalne reprezentowało czworo pracowitych, energicznych, pomysłowych, zawsze uśmiechniętych uczniów: Paulina Olejarz (3b), Aleksandra Dąbrowska (3d), Natalia Niedobecka (3b), Dariusz Szymaszek (3c).

Natomiast wśród nominowanych z klas licealnych znaleźli się: Kacper Koźlarek (2h) oraz Hanna Wojciechowska (2b).

Tytuł laureata i złotą odznakę otrzymała Paulina Olejarz. Podczas uroczystości młodzi społecznicy odebrali pamiątkowe dyplomy, a także nagrody rzeczowe z rąk pani wiceprezydent miasta Wiolety Haręźlak, pani Lidii Gryko oraz pana Jarosława Skorulskiego reprezentujących Wydział Oświaty Urzędu Miasta. Była to już dwudziesta zielonogórska edycja konkursu dla wolontariuszy, która odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra Janusza Kubickiego.

Cieszymy się, że nasza uczennica została doceniona za bezinteresowną troskę o dobro innych, pracę na rzecz społeczności szkolnej, jak i środowiska lokalnego. Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy życiowej wszystkim uczestnikom konkursu.

Życzymy dalszych sukcesów!

Opiekunki wolontariuszy:
Aldona Łada i Joanna Kaliszewska

Żródło materiałów:
https://www.wzielonej.pl/informacje/region/nie-tylko-osmiu-wspanialych/
http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zielona-gora/g/miasto-wreczylo-nagrody-dla-zielonogorskich-osmiu-wspanialych-zobacz-jaka-mamy-niezwykla-mlodziez-zdjecia,13068011,28229181/


01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01
01 01

V Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kieślowskiego
w Zielonej Górze

ul. Zachodnia 63
65-552 Zielona Góra
tel. 68 470 70 10

KLASY GIMNAZJALNE

logoG7

Ostatnia aktualizacja:
6.06.2018 r.

Jesteś tutaj: Start Szkolne graffiti To już było... Ośmiu Wspaniałych - 2018